O firmie HARTING

O nas

HARTING Grupa Technologiczna oferuje całościowe rozwiązania systemowe z zakresu przemysłowych złączy elektrycznych, elektronicznych i optoelektrycznych, techniki transmisyjnej i sieciowej, mechatroniki, oprogramowania oraz systemów zarządzania produkcją.

Nasze produkty i rozwiązania znajdują zastosowanie w sektorach takich jak przemysł elektromaszynowy, kolejowy, automatyzacja, energetyka (w tym elektrownie wiatrowe), transmisja danych oraz telekomunikacja oraz sprzęt medyczny. HARTING specjalizuje się ponadto w produkcji elektromagnetycznych komponentów dla przemysłu samochodowego oraz zaawansowanych technologicznie backplanes, wielowarstwowych płyt do obwodów drukowanych.

Grupa HARTING zatrudnia w swoich 44 spółkach zależnych zlokalizowanych na terenie całej Europy, Ameryki, Azji i Australii ponad 4600 pracowników.

Celem naszej działalności jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów na rynku polskim. Koncentrujemy się na doradztwie technicznym i sprzedaży w zakresie technik łączeniowych - systemów oraz usług związanych z elektrycznymi i elektronicznymi przemysłowymi złączami wtykowymi, elementów automatyki (switche, okablowanie, złącza) oraz systemów RFID.