HARTING Technology Group

Han® ES Press


Proste przyłączenie na klik


Błyskawiczna technologia przyłączeniowa
w połączeniu z mostkowaniem za pomocą zworek


Dla zwiększenia elastyczności produkcji modułowej złącze musi oferować możliwość błyskawicznej instalacji oraz szybki dostęp w razie konieczności. HARTING spełnia te wymagania ze złączami serii Han® ES Press.

Wkłady oferują teraz beznarzędziowy montaż. Dodatkowo, użytkownicy mogą w szybki sposób mostkować kontakty poprzez stosowanie zworek bezpośrednio na złączu.

Technologia błyskawicznego przyłączenia wraz z możliwością mostkowania

Han ES Press - Błyskawiczna metoda przyłączeniowa z możliwością stosowania zworek
  • Redukcja czasu montażu aż do 50%

Beznarzędziowa technologia przyłączenia przewodów zastosowana w Han® ES Press bazuje na sprawdzonej metodzie sprężynowej (cage clamp), jest niezawodna i odporna na wibracje. Korzyści z szybszego montażu w produkcji seryjnej idą w parze z możliwością montażu obiektowego. Nie ma znaczenia czy stosowane są przewody z tulejkami czy bez - osiągana jest redukcja czasu instalacji do 50% w porównaniu do innych technologii przyłączeniowych!

  • Stosowanie zworek bezpośrednio w złączu

Poprzednio do mostkowania kontaktów potrzebne były dodatkowe komponenty lub skomplikowane wiązki kablowe, teraz, po raz pierwszy, zworki mogą być stosowane bezpośrednio na wkładach. Dostępnych jest wiele różnych wersji mostków wzdłużnych i poprzecznych, redukują one miejsce instalacji jak również umożliwiają podłączenia w układach gwiazda lub trójkąt jak również mostkowanie potencjałów np. w połączeniach czujnikowych.

  • Ułatwiony dostęp w sytuacjach awaryjnych

Han® ES Press charakteryzuje kompaktowy kształt i konstrukcja która sprawia że w przypadku sytuacji awaryjnych dostęp do złącza jest dziecinnie prosty. Punkty pomiarowe zintegrowane w złączu są łatwo dostępne i umożliwiają możliwość pomiaru nawet w czasie funkcjonowania. Błędy w okablowaniu mogą być odnalezione jeszcze szybciej.

  • Kompatybilność łączeniowa z obecnymi seriami złączy

Te same czoła łączeniowe oraz charakterystyka techniczna sprawia że the Han® ES Press jest kompatybilny ze sprawdzonymi seriami produktowymi HARTING które stanowią standard globalny: Han E®, Han® ES i Han® ESS. HARTING Han® ES Press jest dostępny w wersjach z 6, 10, 16 i 24 kontaktami kompatybilnymi z obudowami Han® rozmiarów 6 B, 10 B, 16 B i 24 B.

Han ES Press - Ułatwiony dostęp w sytuacjach awaryjnych
Han® ES Press wkłady do montażu beznarzędziowego                      

Dowiedz się więcej o Han® ES Press

Osoba kontaktowa

Marek Juchimiuk

Menadżer Produktu Electric

Tel. : +48 (71) 352 81 71
Kom. : +48 728 805 715